03 Ağustos 2020 Pazartesi
Anasayfa > GÜNCEL > ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

07.01.2020 09:15 12 14 16 18 yazdır
ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ
ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ
KARS PUSULA / ADEM ALP

Kars'ta resim yarışması sonuçlandı.

Türkiye genelinde gibi Kars’ta da düzenlenen “Kooperatifçilik” konulu resim yarışması sonuçlandı. Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen, eğitim çağındaki çocuklarımızın ve gençlerimizin sanatsal faaliyetlerini desteklemek, öğrencilerin bu faaliyetlere katılımını artırmak, sanatsal aktivitelerde etkin rol oynanması, yeteneklerinin sergilenmesine olanak sağlamak, kalıcı eserler bırakmaya özendirmek, kooperatifçilik konusunda bilgilendirmek ve toplumsal farkındalık oluşturmak amacıyla Türkiye genelindeki resmi ve özel okullarda eğitim-öğretim gören ortaokul 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencilerini kapsayan “Kooperatifçilik” konulu resim yarışması sonuçlandı.

Yarışma sonucuna göre; Kars’ta dereceye girerek 1’inci olan Kars Mihralibey Ortaokulu 8/D sınıfı öğrencisi Zilan Tikicieri’ye saat ve çeşitli hediyeleri, katılımcı diğer öğrencilere ise yine çeşitli hediyeler, Kars Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğinin desteğiyle Ticaret İl Müdürlüğü tarafından verildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri