09 Temmuz 2020 Perşembe
Anasayfa > EĞİTİM > KOMİSYON BAŞKANI KILIÇ MESLEKTAŞLARIYLA BULUŞUYOR

KOMİSYON BAŞKANI KILIÇ MESLEKTAŞLARIYLA BULUŞUYOR

12.06.2020 18:30 12 14 16 18 yazdır
TARIM VE KÖYİŞLERİ KOMİSYON BAŞKANI AK PARTİ KARS MİLLETVEKİLİ YUNUS KILIÇ MESLEKTAŞLARIYLA BULUŞUYOR
KOMİSYON BAŞKANI KILIÇ MESLEKTAŞLARIYLA BULUŞUYOR
KARS PUSULA / ADEM ALP

Kars Ardahan Iğdır Bölge Veteriner Hekimleri odası tarafından yapılan açıklamada, 15 Haziran akşamı Veteriner hekimleri ve Vatandaşlarımızı canlı yayına davet ediyoruz. Kars Bölgesi VHO Odası Başkanlığından yapılan açıklamada, Tarım ve Köy İşleri Komisyon Başkanı Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç ile Veteriner Hekimlerimizi düzenleyeceğimiz canlı yayınımızda buluşturuyoruz denildi.

Kars Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanlığından yapılan açıklama şöyle; @karsbolgesivho ve Öğrenci Topluluğu @vetkafkars’ın söyleşi konuğu Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı, Kars Milletvekili değerli hocamız Prof. Dr. Yunus KILIÇ. Konuğumuz “Veteriner Hekimlik” . Bu ilham verici söyleşi 15 Haziran 2020 pazartesi saat 19:00’da bu programımız Youtube.com/karsbolgesivho kanalımızda canlı yayınlanacaktır. Tüm hemşehrilerimiz ve meslektaşlarımızı canlı yayınımıza davet ediyoruz.Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri