31 Ekim 2020 Cumartesi
Anasayfa > IĞDIR > KARS VHO REKTÖR ALMA'YI ZİYARET ETTİ

KARS VHO REKTÖR ALMA'YI ZİYARET ETTİ

08.01.2020 18:14 12 14 16 18 yazdır
KARS VHO REKTÖR ALMA'YI ZİYARET ETTİ
KARS VHO REKTÖR ALMA'YI ZİYARET ETTİ
KARS PUSULA / ADEM ALP

Kars Ardahan Iğdır Veteriner Hekimler Odasından Rektör Alma'ya  Ziyareti
Kars Ardahan Iğdır Veteriner Hekimler Odası (VHO) Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Ödül, Iğdır İl Temsilcisi Serdar Akuş Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma'yı makamında ziyaret etti. Rektör Alma'yı ziyaret eden VHO heyeti, Rektör Alma’nın kendilerine göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkürlerini dile getirirken, ziyaret esnasında VHO ve Iğdır Üniversitesinin ortaklaşa yürütmesi düşünülen projeler ile Iğdır’da hayvancılık konusunda sektörel gelişmeler ele alındı. Rektör Alma da, VHO heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Iğdır Üniversitesi olarak VHO'yla Iğdır'ın faydasına olacak her türlü iş birliğine hazır olduklarını ifade etti.
Ziyaretleri hakkında açıklama yapan Kars VHO Başkanı Ercan Ödül; Kars Ardahan Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası olarak Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma Hocamızı ziyaret ettik.  Kars Ardahan Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ödül, Iğdır İl Temsilcimiz Serdar Akuş ve Odamızın geçmiş dönem Başkanlarından Dr. Şemistan Kızıltepe ile Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma Hocamızı ziyaret ettik. Ziyarette Iğdır Üniversitesi ile Bölge Veteriner Hekimleri Odamız arasında yürütülmesi planlanan projeler ve Iğdır Hayvancılığı konusunda sektörel gelişmeler ele alındı. Rektör Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma Hocamıza nazik davetleri ve Bölge Veteriner Hekimleri Odamıza gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri