30 Ekim 2020 Cuma
Anasayfa > TÜRKİYE > KARS VALİSİ VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ÖKSÜZ BAŞLADIK BİTİRECEĞİZ!
KARS VALİSİ VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ÖKSÜZ BAŞLADIK BİTİRECEĞİZ!

KARS VALİSİ VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ÖKSÜZ BAŞLADIK BİTİRECEĞİZ!

10.10.2020 18:18 12 14 16 18 yazdır
KARS VALİSİ VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ÖKSÜZ BAŞLADIK BİTİRECEĞİZ!
KARS PUSULA / ADEM ALP

Kars Valisi / Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz asfalt çalışmalarını inceledi. Kars Valisi / Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, il merkezindeki uzun yıllardır asfalt çalışması yapılmamış Halk Bankası ve eski garajlar mevkii arasındaki bölgede sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.
Vali ve Başkan Vekili Türker Öksüz, hummalı bir çalışma içine girilen bölgede yaptığı incelemelerde vatandaşların sevgi ve özgü dolu sözleriyle karşılandı. Öksüz'ü bir an bile yalnız bırakmayan vatandaşlar uzun yıllardır hizmete susayan bölgeye düzenleme çalışmalarının başlatılmasından duydukları memnuniyetleri dile getirdiler. Vali ve Belediye Başkan vekili Türker Öksüz'e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederek, beklentilerini de iletme fırsatı buldular. Asfalt çalışmaların yıllardır kat kat atıldığını, yağmur yağdığında bodrum katlarına suların dolduğundan yakınarak önce kazılmasını ardından yeni asfaltın yapılmasını istediler. 
Esnaflar ayrıca, kaldırımlarda bile yürünemediğine dikkat çekerek yazın tozdan ve çamurdan kurtulamadıklarından iş yapamaz duruma geldiklerini kaydedip “Köylülerin büyük bölümü yıllardır bu bölgeye gelmekte ve alışverişlerini buralarda yapmaktalar. Buralar çok yoğun oluyor ve hizmetlerde aksama olunca bizlerde iş yapamaz duruma geliyoruz. Sizden ricamız Kars'a yakışır hizmetler yapmanızdır” diyerek taliplerini ilettiler.
Vali ve Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, vatandaşlara rahat olmalarını bu yıl asfaltları tamamlayıp seneye de kaldırım sorunu çözeceklerini belirterek yetkililere de işlerin zamanında sağlam bir şekilde bitirilmesi talimatını verdi.
Vali, Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, inşaat sezonun sona erdiğini, ancak ivedilikle yapılması gereken yolları kısa sürede yaparak vatandaşların hizmetine sunacaklarını söyledi.
Öksüz, “Koşulların el verdiği, imkanların el verdiği kadarıyla yolları yapacağız. Vatandaşlarımızı rahatlatacağız. Ama bu sene artık sezonun sonu geliyor inşaat mevsimi, bu sezonu bitirip, inşallah gelecek sene planını yapacağız. Yol, kaldırım ve diğer alt yapı hizmetleri, ne eksik var? Nerede sıkıntı var. Onların planını programını bu kış en iyi şekilde yapacağız, planlayacağız ondan sonra inşallah devam edecek. Sıkıntıları kısa sürede çözeceğiz inşallah” dedi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri