11 Ağustos 2020 Salı
Anasayfa > SİYASET > Kars'ta AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı
Kars'ta AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

Kars'ta AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

19.09.2019 17:52 12 14 16 18 yazdır
Kars'ta AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.
KARS PUSULA / ADEM ALP

Kars'ta AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı. Kültür Müdürlüğü Toplantı Salonunda düzenlenen Toplantıya 65. Dönem Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Kars Milletvekili Yunus Kılıç, İl Başkanı Adem Çalkın, İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Yağcı, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri ilepartililer katıldı.
Toplantı AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın'nın açılış konuşması ile başladı. Başkan Çalkın: Bizim çağrımız ruhuyla bedeniyle canını bu ülkeye feda eden Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıdır. Hiçbir ayrımcılığa meyal vermeden, hiçbir ayrıştırmaya izin vermeden önce şehrimiz kalkınacak, sonra partimiz içerisinde hep birlikte partimizin yanında ve liderimiz Erdoğan'ın yanında olmaya ant içtik, yemin ettik. Bundan sonra da öyle olunacak bu böyle biline dedi.
Toplantıda partililere hitap eden Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç, Uzun yıllardır Türkiye'de insanlar AK Parti ile hizmeti görmeye alıştı. Hemen hemen Türkiye'nin her noktasında insanımızın birinci ihtiyaçlarından başlamak üzere el atmadığımız, el vurmadığımız, elimizi taşın altına koymadığımız hiç bir alan kalmadı. Bu ülkemizin geldiği seviyenin göstergesidir. Her insanın dünyada alması gereken hizmetleri yaptık. Hizmet yaptığımız için ayaktayız bu hizmetin bir sınırı, bir bittiği gün var mı yok. İnsan olduğu sürece hizmet isteyecek diye konuştu.
Milletvekili Ahmet Arslan, Türkiye'nin güçsüz duruma düşmesi için oyunlar oynandığını söyledi. Ahmet Arslan, AK Parti'nin güçlü olarak 18 yıldır ayakta olması, 17 yıldırı bu ülkeyi idare etmesi, bu ülkeyi geleceğe taşıması, onların yeni oyunlar oynamasına, yeni oyunlar düşünmesine sebep oldu. O yüzden de son dönemlerde bu oyunları bıraktılar. Her türlü ekonomik oyunu oynuyorlar. O da yetmiyor, bu bölgede terör örgütlerini kullanarak bu ülkenin başına bela olmaya, bu ülkeyi zayıf düşürmeye çalışıyorlar. Bununda yolunun AK Parti'yi zayıf düşürmekten geçtiğini biliyorlar. Onlara inat biz dün olduğu gibi bugünde bir olacağız, beraber olacağız. Birlikte güçlü olacağız. Gecemizi gündüzümüze katacağız. Ve inşallah AK Parti güçlü olduğu sürece Türkiye'de muhasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkmak adına ortaya koyduğu hedeflere güçlü bir şekilde yürüyecektir. İnşallah bu ülke güçlü olacak ifadelerini kullandı

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri