08 Ağustos 2020 Cumartesi
Anasayfa > İLÇELER > KARS POLİSİ KÖY OKULLARINDA ÇOCUKLARLA BULUŞTU

KARS POLİSİ KÖY OKULLARINDA ÇOCUKLARLA BULUŞTU

14.11.2019 22:27 12 14 16 18 yazdır
KARS POLİSİ KÖY OKULLARINDA ÇOCUKLARLA BULUŞTU
KARS POLİSİ KÖY OKULLARINDA ÇOCUKLARLA BULUŞTU
KARS PUSULA / ADEM ALP


Kars'ta polis ekipleri köy okulunda öğrencilerle bir araya gelerek çeşitli eğitici ve öğretici etkinlikler gerçekleştirdi .
Kars İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; 
"Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü (TDP) görevlilerimizce; ÇOGEP “Her Çocuk Bir Umut, Her Umut Bir Gelecek” projesi bilgilendirme faaliyetleri kapsamında Susuz İlçesi İncesu Köyü İlkokulu ziyaret edilerek öğrencilere “Temel Güvenlik ve Asayiş” konularında bilgilendirme etkinliği yapılmış, etkinlik sırasında ana sınıfı öğrencilerine Toplum Destekli polis bebek oyuncağı, TDP çocuk boyama kitabı, kuru boya kalemi ve balon hediye edilmiştir. Ayrıca İlkokul öğrencilerine “Güvenliğimize Dikkat Edelim” konulu el broşürü dağıtılmış, öğrencilerle birlikte kitap okuma etkinliği yapılmış olup, etkinliğin ardından okunan kitaplar; okul kütüphanesinin zenginleştirilmesi ve öğrencilerin okuma alışkanlıklarının arttırılarak kendilerini ifade etme yetilerinin geliştirilmesi adına okul kütüphanesine hediye edilmiştir. Yapılan etkinliklerle öğrencilerin hoş ve mutlu bir şekilde vakit geçirmeleri sağlanmıştır." denildi.


   

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri