07 Temmuz 2020 Salı
Anasayfa > TÜRKİYE > KAI GENEL BAŞKANI ERDOĞAN YILDIRIM'IN BABALAR GÜNÜ MESAJI

KAI GENEL BAŞKANI ERDOĞAN YILDIRIM'IN BABALAR GÜNÜ MESAJI

20.06.2020 14:48 12 14 16 18 yazdır
KAI FEDERASYONU GENEL BAŞKANI ERDOĞAN YILDIRIM'IN BABALAR GÜNÜ MESAJI
KAI GENEL BAŞKANI ERDOĞAN YILDIRIM'IN BABALAR GÜNÜ MESAJI
KARS PUSULA / ADEM ALP

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım "Babalar Günü” nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Yıldırım mesajında şu ifadelere yer verdi; “Ailelerimizin temel taşı olan babalarımız, aile değerlerimizin korunmasında, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı, otorite, örf ve ananelerimiz gibi hayati değerlerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedirler. Babalarımız, bizlere hayatın anlamını, zorluklarla başa çıkmayı, güzellikleri paylaşmayı öğreten, ailemizin koruyucusu olan en değerli varlıklarımızdır. Yaşamları boyunca bize güç veren, şefkat ve sevgisini bizden esirgemeyen babalarımız, geleceğe hazırlanmamızda ve sosyal hayata atılmamız da önemli yer tutmaktadırlar. Onların tek isteği çocuklarına iyi bir gelecek hazırlayabilmek, başarılarıyla gururlanmak, vatanına ve milletine faydalı olduklarını görebilmektir. Bunun için babalarımızı, sadece yılda bir gün değil, her an saygıyla ve sevgiyle anmalı, dualarla yad etmeliyiz."
Yıldırım; "Bu duygular içinde başta şehit babaları, fedakarlığın ve merhametin simgesi, evlatlarının kahramanı, kocaman yürekli tüm babaların Babalar Günü'nü kutluyor, kendilerine, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat dilerken, ebedi hayata intikal eden babalarımıza da Allah’tan rahmet diliyorum." Dedi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri