19 Eylül 2020 Cumartesi
Anasayfa > KARS > EMNİYET MÜDÜRÜ SAĞDIÇ SERHAT KARS'A YAKIŞMIYOR DEDİ

EMNİYET MÜDÜRÜ SAĞDIÇ SERHAT KARS'A YAKIŞMIYOR DEDİ

15.09.2020 08:55 12 14 16 18 yazdır
KARS İL EMNİYET MÜDÜRÜ YAVUZ SAĞDIÇ SERHAT KARS'A YAKIŞMIYOR DEDİ
EMNİYET MÜDÜRÜ SAĞDIÇ SERHAT KARS'A YAKIŞMIYOR DEDİ
KARS PUSULA / ADEM ALP

Kars İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, uyuşturucu ile mücadele kapsamında bir açıklama yaparak, Kars'a uyuşturucu kullanımı ve ticaretinin yakışmadığını söyledi.
Uyuşturucu ile mücadelede vatandaşların desteğinin kendileri için önemli olduğunu kaydeden Sağdıç, “Toplumumuz açısından büyük önem arz eden insanlığı özellikle de gençleri ve çocukları ciddi manada tehdit eden uyuşturucu ile mücadelemiz kesintisiz devam ediyor. Serhat şehrimiz Kars ilimize uyuşturucu kullanımı ve ticareti yakışmıyor. Gelin uyuşturucuyu hep birlikte bitirelim. 
Emniyet Müdürü Sağdıç, Bu noktada; Uyuşturucu ile mücadele de siz değerli halkımızın yardımları ve desteği bizler için azımsanmayacak derecede önem arz etmektedir. Uyuşturucu ile ilgili her türlü ihbar dikkate alınarak değerlendirildiğinden halkımızın uyuşturucuyu yetiştirenler ve satanlar ile ilgili gördükleri ve duydukları her türlü bilgiyi 155 ihbar hattına bildirmelerini bekliyoruz.” dedi.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri